ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Materiale pentru invatamantul la distanta, specializarea ECTS, an 2010, ULB SIBIU.


    Salut si bine ati venit!

    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Salut si bine ati venit! Empty Salut si bine ati venit!

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Dum Mar 13, 2011 4:18 am

    Bine ati venit pe noul forum al studentilor de la sectia ECTS, forma ID, anul 2010 de la Universitatea Lucian Blaga Sibiu.

    Acesta va fi locul nostru de intalnire virtual, locul unde vom putea face schimb de pareri, informatii, documente etc., ne vom ajuta intre noi! Pana acum am facut-o, o s-o facem si de-acum incolo.

    Numele meu este Neatu Ionut Dragos.

    Am hotarat sa creez acest forum, pentru ca varianta folosita in trecut (acel Yahoo Group) nu prea functiona, administratorul grupului neavand (se pare) destul timp pentru a se ocupa de el.

    Acest forum functioneaza pe acelasi principiu: trebuie sa va inregistrati cu adresa de email ce o folositi pentru facultate, sa va creati un username (eu as prefera numele sau prenumele dumneavoastra real, pentru a ne recunoaste mai usor, insa fiecare alege ce username doreste). Eu voi aproba cererile dumneavoastra, iar apoi veti avea dreptul de a scrie articole, de a comenta la cele existente etc.

    O singura problema avem cu acest forum, aceea ca nu putem atasa fisiere in comentariile noastre (deoarece este un forum gratuit, neplatit care nu ofera servicii de upload), dar cred eu ca ne vom descurca si fara aceasta facilitate (va recomand folosirea altor site-uri de upload cum ar fi: http://www.filehost.ro/ (pentru documente) sau http://imageshack.us/ (pentru fotografii). Cine nu se descurca, imi trimite un mesaj pe mail (ionut.neatu at gmail com) si il ajut cu cea mai mare placere.

    Exclamation FOARTE IMPORTANT: Exclamation Pentru a putea vizualiza si comenta la subiectele postate pe acest forum, trebuie sa va inregistrati.

    Cred ca le-am spus pe toate. Acum o sa trimit invitatii pe acest forum tuturor colegilor si bineinteles domnului coordonator! Wink

    O zi buna in continuare.

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 1:38 am