ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Materiale pentru invatamantul la distanta, specializarea ECTS, an 2010, ULB SIBIU.


3 participanți

    Bafta la examen

    Beatrice Silvana
    Beatrice Silvana
    De-al casei
    De-al casei


    Mesaje : 16
    Reputatie : 3
    Data de inscriere : 14/03/2011
    Varsta : 46
    Localizare : sibiu/rethymno

    Bafta la examen Empty Multumesc colegilor!!

    Mesaj  Beatrice Silvana Mar Apr 12, 2011 1:00 am

    Dragi colegi si mai ales draga Ionut,
    "Forumul" nostru este poate cea mai buna socializare.Nu neaparat cea mai placuta,(mult mai placut ar fi fost sa socializam intr-adevar in fata diferitelor sortimente de cafea! Very Happy ), dar cum ne-am ales cu totii acest profil ID, presupun ca fiecare dintre noi are o viata destul de incarcata, care (din pacate!) nu ne permite sa facem prea mult din ceea ce ne place, ci, din contra, ne obliga sa facem mai mult din ceea ce trebuie!
    Ideea e ca totul depinde de optica fiecaruia (Manuela, de exemplu, se "relaxeaza" mergand la serviciu si ducand la bun sfarsit toate activitatiile pe care viata de zi cu zi le impune bounce)
    Asadar, Ionut eu personal iti multumesc din suflet pentru acest "forum" si bineinteles ca le multumesc si celorlalti colegi care contribuie la aceasta "lucrare".
    Pentru ca activitatea mea se desfasoara pe doua coordonate, una dintre ele fiind turismul sezonier,(asta insemnand o singura zi libera pe saptamana, si de multe ori nici macar o zi libera)posibilitatea de a fi "aproape" de voi mi-o oferiti voi prin ceea ce faceti in cadrul acestui "forum".De aceea va multumesc tuturor si sper sa ne vedem la cel putin o parte din examene (in restante va doresc din tot sufletul sa nu ne intalnim prea multi!!!)
    Asa ca dragii mei colegi, va doresc "spor la invatat" si abia astept sa ne revedem (asa cum spuneam, in limita posibilitatiilor!). Si inca o data, va multumesc pentru ceea ce faceti!
    Cu mult drag,
    Beatrice
    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Bafta la examen Empty Re: Bafta la examen

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Mier Apr 13, 2011 7:51 am

    Ma faceti sa rosesc! Embarassed

    Eh, hai mai Bea! Zau asa, tocmai am raspuns si altor colegi: nu e asa mare branza sa faci un "forum" din asta si sa ai grija de el...

    Asa ca nu prea aveti ce multumiri sa-mi aduceti (poate doar o bere) Very Happy

    Eu am zis doar ca prin "metoda asta de comunicare" reusim sa colaboram mai bine, sa ne informam unul pe celalalt, etc. Asa-s eu, mai saritor... Razz Stii bancul cu "vrei sa sar pentru tine?" nu?

    Noi inca asteptam sa atragem cat mai multi colegi, sa socializam la un suc, o bere, o irish (Nicu nici acum nu si-a baut irish-ul) Very Happy

    Sper sa iei si tu parte la adunarile nostre cand vii in Sibiu. Sa dai un telefon cand esti prin zona, vorbim si cu ceilalti, si poate ne strangem la o poveste! Ok?

    Succes, spor la invatat si tie si sa ne vedem cu bine la examene (si de ce nu, si mai devreme de examene daca se poate).
    avatar
    Daniela
    Avansat
    Avansat


    Mesaje : 5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 26/03/2011
    Varsta : 59
    Localizare : sibiu

    Bafta la examen Empty Bafta la examen

    Mesaj  Daniela Vin Iun 03, 2011 10:47 am

    Dragi colegi,

    Ne vedem maine la examen. Va doresc bafta - cu Dumnezeu inainte ! Laughing
    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Bafta la examen Empty Re: Bafta la examen

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Vin Iun 03, 2011 10:52 am

    Mulțumim, mulțumim! Smile

    Dar am înțeles ca Dumnezeu are ceva treaba mâine, deci nu ar fi foarte înțelept sa ne bazam pe El! Razz

    Bafta!
    Beatrice Silvana
    Beatrice Silvana
    De-al casei
    De-al casei


    Mesaje : 16
    Reputatie : 3
    Data de inscriere : 14/03/2011
    Varsta : 46
    Localizare : sibiu/rethymno

    Bafta la examen Empty dragi colegi

    Mesaj  Beatrice Silvana Vin Iun 10, 2011 8:50 am

    multa bafta la examene!!!
    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Bafta la examen Empty Re: Bafta la examen

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Vin Iun 10, 2011 8:56 am

    Oh! Draga noastră Beatrice, mulțumim la fel! Razz Tu acolo, noi aici... ce examene faine!

    Continut sponsorizat


    Bafta la examen Empty Re: Bafta la examen

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 8:01 am