ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Materiale pentru invatamantul la distanta, specializarea ECTS, an 2010, ULB SIBIU.


2 participanți

    Istorie Economica

    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Istorie Economica Empty Istorie Economica

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Dum Mar 13, 2011 7:22 am

    Suportul de curs pentru materia Istorie Economica. Este acelasi ca si cel de pe CD-ul de la facultate. Le pun totusi pe site in cazul in care sunt colegi care nu si-au ridicat acel CD de la secretariat.

    Le puteti descarca de aici: Suport curs

    Fisierele sunt in format PDF.


    Ultima editare efectuata de catre Ionuţ NEAŢU in Dum Iul 03, 2011 10:24 am, editata de 2 ori
    avatar
    Theia
    Expert
    Expert


    Mesaje : 12
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/04/2011
    Varsta : 51
    Localizare : Marpod - Sibiu

    Istorie Economica Empty Notele ?

    Mesaj  Theia Sam Apr 09, 2011 12:28 pm

    Azi am aflat ca sunt afisate notele examenelor sustinute in sesiunea I. Am fost surprinsa sa constat ca nu am trecuta nota la istorie economica. Stie cineva ce se intampla? Voi le aveti trecute? Ms. anticipat pt. raspuns.
    P.s. Felicitari pt. initiativa de a comunica in aceasta maniera !!! Foarte eficienta!
    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Istorie Economica Empty Re: Istorie Economica

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Sam Apr 09, 2011 12:35 pm

    Buna!

    Da, chiar astazi am vorbit cu alti colegi la cursul de engleza si si ei s-au plans in legatura cu treaba asta cu notele!

    Unii dintre ei nu aveau notele trecute acolo pe site-ul facultatii, altii erau trecuti absenti, altii aveau alte note trecute.

    Se pare ca s-a produs o incurcatura destul de mare la "transferul" notelor de la profesori catre secretariat.

    Toata incurcatura asta se poate rezolva facand o copie dupa carnetul tau de student, unde ai trecute notele adevarate si trimis prin fax facultatii sau mers direct la secretariat intr-o zi cand ai timp...

    Succes! Sa ne spui ce ai rezolvat si cum, poate mai sunt si alti colegi in situatia ta...

    P.S. Ne bucuram ca-ti place aceasta maniera de comunicare!
    avatar
    Theia
    Expert
    Expert


    Mesaje : 12
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/04/2011
    Varsta : 51
    Localizare : Marpod - Sibiu

    Istorie Economica Empty Re: Istorie Economica

    Mesaj  Theia Sam Apr 09, 2011 10:53 pm

    Ms. frumos pt. raspuns, m-am mai linistit, desi situatia este destul de neplacuta.

    Referitor la rezolvarea sa, in cazul meu se va amana deoarece sunt in Irlanda si nu

    voi ajunge decat in preajma examenelor (sper).

    Voi urmari cu interes orice noutate apare, gratie voua !


    Tantica Velcea

    Continut sponsorizat


    Istorie Economica Empty Re: Istorie Economica

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 9:14 pm