ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Materiale pentru invatamantul la distanta, specializarea ECTS, an 2010, ULB SIBIU.


3 participanți

    Prima întâlnire din anul II

    avatar
    Theia
    Expert
    Expert


    Mesaje : 12
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/04/2011
    Varsta : 51
    Localizare : Marpod - Sibiu

    Prima întâlnire din anul II Empty Prima întâlnire din anul II

    Mesaj  Theia Sam Oct 15, 2011 8:53 pm

    Nu stiu daca ati observat, insa pe site-ul facultatii apare un anunt nou care precizeaza ca avem intalnire pe data de 16.10.2011, ora 10, sala E11. Eu am intrat absolut intamplator in acest moment si cum este deja ora 8, inncerc sa ma pregatesc... sper ca ati citit cat mai multi anuntul!
    Spor in tot ce faceti... Theia !
    Ionuţ NEAŢU
    Ionuţ NEAŢU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 119
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 37
    Localizare : Sibiu

    Prima întâlnire din anul II Empty Re: Prima întâlnire din anul II

    Mesaj  Ionuţ NEAŢU Sam Oct 15, 2011 11:07 pm

    Sa fie sănătoși ... Eu acum am văzut, este 10:04, dar chiar nu o sa ma ridic din pat pentru întâlnirea lor tutoriala! Daca ajungi pe-acolo, sa ne povestești și noua ce-a fost! Eu chiar ieri mi-am semnat actul adițional pentru anul II și nu mi-au zis nimic doamnele de la secretariat.

    Poate ca a fost și greșeala mea, dar eu nu prea am fost atent la secțiunea cu "Anunţuri cu caracter general pentru toţi studenții"...
    avatar
    Theia
    Expert
    Expert


    Mesaje : 12
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/04/2011
    Varsta : 51
    Localizare : Marpod - Sibiu

    Prima întâlnire din anul II Empty Re: Prima întâlnire din anul II

    Mesaj  Theia Dum Oct 16, 2011 8:24 am

    Nu ati pierdut nimic... Intalnirea a decurs asemanator celei de anul trecut si s-a adresat indeosebi studentilor din anul I. Din randul colegilor nostri nu cred sa fi fost mai multi de 3 - 4. Singura diferenta totusi a constat in faptul ca a mai venit un domn profesor (scuzati, imi scapa numele), parca s-a prezentat ca fiind seful departamentului ID si ne-a explicat, conform noii legi a invatamantului faptul ca facultatea noastra este destul de bine cotata in urma evaluarilor. Personal am profitat de ocazie si am achitat prima transa de scolarizare, am completat contractul si vizat carnet...
    Drept sfat din partea dumnealor: sa nu abandonati facultatea, sa fiti constiinciosi si sa nu COPIATI la examene ... DECI... nimic nou sub soare !!! Smile
    Andreea Amsterdam
    Andreea Amsterdam
    De-al casei
    De-al casei


    Mesaje : 48
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 14/03/2011
    Varsta : 35
    Localizare : Van Breestraat 84hs 1071ZS amsterdam

    Prima întâlnire din anul II Empty Prima întâlnire din anul II

    Mesaj  Andreea Amsterdam Lun Oct 17, 2011 10:52 am

    multumim.........

    Ionut maine am sa te sun sa te intreb ceva referitor la facultate !!! Poate va intra apelul cu numar privat,se mai intampla cateodata deci sunt eu Smile)))) !!!!!

    Numai bine

    xxx

    Continut sponsorizat


    Prima întâlnire din anul II Empty Re: Prima întâlnire din anul II

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 1:04 pm