ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ECTS ID - 2010, ULB SIBIU

Materiale pentru invatamantul la distanta, specializarea ECTS, an 2010, ULB SIBIU.


2 participanți

    restante din anul I

    avatar
    luci.dobra
    Incepator
    Incepator


    Mesaje : 1
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/06/2011

    restante din anul I Empty restante din anul I

    Mesaj  luci.dobra Mar Ian 31, 2012 9:18 am

    Stie cineva ce tema avem pentru restantele de la istorie economica si bazele contabilitatii din anul I??? am si eu nevoie de putin ajutor....multumesc
    Beatrice Silvana
    Beatrice Silvana
    De-al casei
    De-al casei


    Mesaje : 16
    Reputatie : 3
    Data de inscriere : 14/03/2011
    Varsta : 46
    Localizare : sibiu/rethymno

    restante din anul I Empty Re: restante din anul I

    Mesaj  Beatrice Silvana Vin Feb 03, 2012 10:28 am

    Buna,

    la cele doua materii nu am avut referate de pregatit...doar de invatat cursurile.Nu as putea sa iti spun cum s-au derulat restantele dar examenele au fost scris a istorie economica cu posibilitatea de a fi intrebat cate ceva in sustinerea subiectelor dezbatute la corectat (ca si teme, tot din ce imi amintesc "perioada feudala" si ceva cu pagubele de razboi, ...dar chiar nu imi mai amintesc exact) iar la conta teorie si probleme (la teorie ceva de genul definitii, structura contului, elemente ale actelor contabile).La conta a fost examen pe baza de subiecte pe bilet - adica tragi biletul, mergi in banca, scrii ce sti si faci sustinere orala in fata profei...asa a fost anul trecut...anul asta...who knows???oricum multa bafta!!

      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 1:00 am